Extra Strong Hairspray 
DCM EXTRA STRONG HAIRSPRAY
Profesionální lak na vlasy s extra silným zpevněním
Poskytuje vynikající fixaci chránící vlasy před vlhkostí. Poskytuje objem a modeluje vlasy, vytváří lehký a elastický efekt bez zatížení vlasů. Přípravek neobsahuje parabeny, barviva, silikony a minerální oleje a je obohacen o zelený čaj a hedvábné proteiny.
Eco Spray 
DCM LACCA ECOLOGICA

Eko lak s mechanickým rozprašovačem
Šetrný lak na vlasy poskytuje maximální pevnost a strukturu bez zatížení vlasů. Chrání vlasy, dodává jím pružnost a mírně lesklý efekt. Extrémně rychlý a odolný vůči vlhkosti, nezanechává žádné zbytky a snadno se odstraňuje. Přípravek neobsahuje parabeny, barviva, silikony a minerální oleje a je obohacen o zelený čaj a hedvábné proteiny. 
Shine Spray 
DCM SHINE SPRAY DIAMOND MIST

Lesk ve spreji
Zanechává vlasy neuvěřitelně hedvábné a lesklé. Poskytuje vynikající účinek proti krepování, statickému efektu a chrání vlasy před vlhkostí. Ochraňuje barvu před UV zářením. Přípravek neobsahuje parabeny, barviva, silikony a minerální oleje a je obohacen o zelený čaj a hedvábné proteiny.
Heat Protection Spray 
DCM HEAT PROTECTION SPRAY

Ochranný sprej pod žehličku
DCM HEAT PROTECTION SPRAY je ochranný sprej chránící vlasy před škodlivým působením vysokých teplot vysoušečů vlasů a plochých žehliček. Přípravek neobsahuje parabeny, barviva, silikony a minerální oleje a je obohacen o zelený čaj a hedvábné proteiny.
Volumising Mousse 
DCM VOLUMISING MOUSSE

Tužící pěna pro zvětšení objemu
Vytváří jemné vlasy s objemem a pružností. Rychle drží a vytváří ochranný film, který zanechává vlasy hydratované, lesklé a svěží. Přípravek neobsahuje parabeny, barviva, silikony a minerální oleje a je obohacen o zelený čaj a hedvábné proteiny.
Curly Hair Milk 
DCM CURLY HAIR MILK DEFINITIVE CURL

Mléko na vlnité vlasy
Zanechává vlasy lesklé, hladké a hedvábné. Bojuje s efektem krepování a vytváří výjimečný kondiční efekt bez zatížení vlasů. Přípravek neobsahuje parabeny, barviva, silikony a minerální oleje a je obohacen o zelený čaj a hedvábné proteiny.
Curly Hair Mousse 
DCM CURLY HAIR MOUSSE

Tužící pěna na vlny
Poskytuje podporu pro vlnité vlasy, aniž by je zatěžovala. Akvizitní formule zanechává kadeře elastické a zcela pod kontrolou. Přípravek neobsahuje parabeny, barviva, silikony a minerální oleje a je obohacen o zelený čaj a hedvábné proteiny.
Extra Strong Gel 
DCM EXTRA STRONG GEL

Silný gel
Modeluje vlasy, kterým zajišťuje extra silné držení. Zanechává suché vlasy s dokonalým rozdělením. Rychle schne, aniž by zatížil vlasy nebo je zanechával mastné. Zanechává vlasy lesklé, hladké a hedvábné. Bojuje s efektem krepování a provádí výjimečný kondiční efekt.
Extra Strong Gel 
DCM MATT WAX

Matný vosk na vlasy
Vytváří suché vlasy s matnou texturou. Nezanechává na těle vlasu žádné zbytky. Přípravek neobsahuje parabeny, barviva, silikony a minerální oleje a je obohacen o zelený čaj a hedvábné proteiny.

  do ESHOPU  

Galerie

Navštivte také